Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо найближчим часом!

  Або

  Зателефонуйте нам +380 33 272 50 58

  Земельне право

  • 03.11.2021

  Команда АСТРУМ надає повний спектр юридичних послуг у галузі земельного права. Ведення проектів у даній сфері нам довірили аграрії, земельний банк яких сягає більш ніж 35 тис. га.

  У даній сфері ми надаємо наступні послуги:

  • юридичний супровід оформлення прав на земельні ділянки
  • визнання права власності на земельні ділянки
  • визнання недійсними договорів та інших правочинів, пов’язаних із землею
  • внесення змін до умов договору оренди землі та його розірвання
  • усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою
  • захист прав юридичних та фізичних осіб в судах усіх інстанцій
  • легалізація земельного банку аграріїв

  Кейси

  Реалізація проекту по легалізації земельного банку

  У 2021 році наша команда завершила масштабний проект, який тривав 32 місяці, з легалізації земельного банку аграрного підприємства у Львівській області. Завданням команди АСТРУМ було надати повний спектр правових послуг, починаючи від пошуку власників неоформлених паїв і завершуючи підписанням договорів оренди у загальній кількості понад 1700 шт. з земельним банком понад 1200 га. 

  Захист аграрного підприємства у справі за позовом Волинської окружної прокуратури

  Наша команда ефективно захистила інтереси аграрного підприємства  у Волинській області у справі за позовом Волинської окружної прокуратури про розірвання договорів оренди загальною площею понад 80 га. Адвокатам АСТРУМ вдалося довести у суді, що акти обстеження земельних ділянок сільською радою та акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства щодо ділянки ГУ Держгеокадастру у Волинській області про нецільове використання земельних ділянок є неналежними та недопустимими доказами. При їх складанні не було дотримано вимог ЗУ “Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності”.

  Реалізація проектів щодо приватизації державних підприємств

  У 2021 році команда АСТРУМ розпочала два проекти по легалізації земельного банку (невитребуваних паїв та неоформлених спадкових прав) двох підприємств на території Львівської та Волинської області у зв’язку з внесенням змін до Земельного кодексу України,. Згідно з ними при не оформленні земельних ділянок їх власниками до 2024 року  такі підприємства повинні переходити у власність держави.