Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо найближчим часом!

  Або

  Зателефонуйте нам +380 33 272 50 58

  Земельне право. Кейси

  • 15.12.2021

  Реалізація проекту по легалізації земельного банку

  У 2021 році наша команда завершила масштабний проект, який тривав 32 місяці, з легалізації земельного банку аграрного підприємства у Львівській області. Завданням команди АСТРУМ було надати повний спектр правових послуг, починаючи від пошуку власників неоформлених паїв і завершуючи підписанням договорів оренди у загальній кількості понад 1700 шт. з земельним банком понад 1200 га. 

  Захист аграрного підприємства у справі за позовом Волинської окружної прокуратури

  Наша команда ефективно захистила інтереси аграрного підприємства  у Волинській області у справі за позовом Волинської окружної прокуратури про розірвання договорів оренди загальною площею понад 80 га. Адвокатам АСТРУМ вдалося довести у суді, що акти обстеження земельних ділянок сільською радою та акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства щодо ділянки ГУ Держгеокадастру у Волинській області про нецільове використання земельних ділянок є неналежними та недопустимими доказами. При їх складанні не було дотримано вимог ЗУ “Про основні засади державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності”.

  Реалізація проектів щодо приватизації державних підприємств 

  У 2021 році команда АСТРУМ розпочала два проекти по легалізації земельного банку (невитребуваних паїв та неоформлених спадкових прав) двох підприємств на території Львівської та Волинської області у зв’язку з внесенням змін до Земельного кодексу України,. Згідно з ними при не оформленні земельних ділянок їх власниками до 2024 року  такі підприємства повинні переходити у власність держави.