Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо найближчим часом!

  Або

  Зателефонуйте нам +380 33 272 50 58

  Митне право. Кейси

  • 15.12.2021

  Захист підприємства у спорі з енергетичною митницею

  Адвокати АСТРУМ захистили інтереси клієнта у Львівському окружному адміністративному суді, скасувавши рішення енергетичної митниці про коригування митної вартості товару, який імпортувався по ЗЕД з Республіки Китай. Внаслідок цього митний орган застосував резервний метод визначення вартості товару у зв’язку з розбіжностями у товаросупроводжуючих документах. 

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/0YnFbWH 

  Захист громадянина США у справі щодо порушення митних правил

  На громадянина Сполучених Штатів Америки було накладено штраф за порушення митних правил у розмірі 325 000 грн. із конфіскацією майна. За версією митного органу, даний громадянин приховав майно від митного оформлення. За результатами роботи адвокатів АСТРУМ дану справу було успішно завершено, а майно повернуто клієнту без застосування до нього штрафних санкцій з боку держави. 

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/FYn4n6j

  Захист деревообробного підприємства у справі з Волинською митницею Держмитслужби

  Адвокати АСТРУМ відстояли інтереси деревообробного підприємства у справі до Волинської митниці Держмитслужби щодо скасування донарахованих митних платежів через недостовірність інформації, викладеної у сертифікаті з перевезення товару EUR.1. Нами було доведено, що  клієнт мав право на розмитнення товару за преференційною ставкою ввізного мита, а отже поставлений товар має підтвердження походження з країн Європейського Союзу відповідно до Протоколу 1 до Угоди про асоціацію.

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/jYn1tay