Замовити дзвінок

Ми зателефонуємо найближчим часом!

  Або

  Зателефонуйте нам +380 33 272 50 58

  Кримінальне право. Кейси

  • 15.12.2021

  Захист клієнта у справі з правоохоронними органами

  Щодо нашого клієнта було порушене кримінальне провадження за ч.1 ст.246 КК України. У зв’язку з цим було вилучено транспортний засіб, на який суд відмовив у накладенні арешту та зобов’язав правоохоронні органи повернути автомобіль. Через тривале невиконання судового рішення адвокати АСТРУМ звернулися із позовом до суду про відшкодування втраченої вигоди внаслідок неможливості використовувати автомобіль у господарських цілях. Суди на стадії першої та апеляційної інстанцій задовольнили вимоги і стягнули на користь клієнта 220 тис. грн. за невиконання рішення суду щодо повернення майна.

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/IYnVrcW

  Захист клієнта у справі щодо розтрати чужого майна 

  Адвокати АСТРУМ довели невинуватість клієнта під час розгляду кримінального провадження щодо розтрати чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем із ймовірною підробкою документів. Зусиллями наших адвокатів клієнта було виправдано повністю, а вирок суду залишено в силі судами вищих інстанцій.

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/BYn7MgX 

  Захист клієнта у справі щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

  За результатами кропіткої роботи адвокатів АСТРУМ було закрито кримінальне провадження відносно керівника підприємства, який обвинувачувався в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Крім цього, суд залишив без розгляду пред’явлений цивільний позов про стягнення 3 млн. 700 тис. грн. ймовірно не сплаченого податку на додану вартість.

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/0Yn6T1H 

  Захист клієнта у справі щодо привласнення державних коштів та підробки документів

  В результаті тривалого судового розгляду адвокати АСТРУМ довели непричетність голови правління та генерального директора відкритого акціонерного товариства до вчинення інкримінованих йому злочинів у вигляді привласнення державних коштів на загальну суму 420 000 грн. та підробці документів. Справа успішно завершена виправдувальним вироком суду, який суди апеляційної та касаційної інстанцій залишили в силі.

  Ознайомитися з рішенням суду можна за посиланням https://cutt.ly/oYmJL6v 

  Захист клієнта у справі з ДБР

  Адвокати АСТРУМ успішно скасували накладений арешт на майно клієнта в кримінальному провадженні, яке розслідувало Територіальне управління ДБР у м. Львові. Дане кримінальне провадження було закрито, а тимчасово вилучене майно повністю повернули його законному власнику. Рішення суду реально виконане митним органом.

  Захист клієнта у справі щодо розтрати чужого майна

  Захист клієнта у справі за ч. 1 ст. 122 ККУ

  Адвокат АСТРУМ Ярослав Косендюк довів невинуватість клієнта у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 ККУ. Завдяки зусиллям адвоката постановою Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду клієнта було виправдано повністю. Позиція ККС: скасовано вирок місцевого суду та ухвалу апеляційного суду, закрито кримінальне провадження.